Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#16 2008-09-25 18:28:46

karas

Nowy użytkownik

2433408
Skąd: Chylice
Zarejestrowany: 2008-04-22
Posty: 1
Punktów :   

Re: OGÓLNE

Super, że udało się wystartować :-) Szczerze mówiąc już miałem obawy, że może wyjść lipa, ale ostatecznie gramy i to się liczy! Mam nadzieję, że uda nam się zrobić fajną drużynkę i oczywiście zrobimy dobry wynik w tym sezonie! Pozdrowienia dla wszystkich zawodników i trenera

Offline

 

#17 2008-09-26 21:55:05

wcjr271

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-09-26
Posty: 12
Punktów :   

Re: OGÓLNE

Dzieki Ci Piotrze za szybkie ogarniecie team`u ligi i rzecz jasna tych kozackich koszuleczek! No a teraz czekamy na pierwszy meczyk . oby bylo do przodu!

Offline

 

#18 2008-10-20 19:26:25

Piotrek_Basket

Administrator

Zarejestrowany: 2008-04-19
Posty: 20
Punktów :   

Re: OGÓLNE

Witam wszystkich! Jesteśmy po pierwszy meczu w lidze. Niestety zakończył się on naszą minimalną porażką. Na pewno każdy z nas ma po tym spotkaniu jakieś obserwacje i uwagi. Myślę, że powinniśmy o wszystkim rozmawiać, podpowiadać sobie- to pomoże nam stać się prawdziwą drużyną. Ale! Będzie okazja porozmawiać o tym już W TĘ ŚRODĘ. Udało mi się bowiem organizować salę (nie pamiętam jaka to była ulica, ale to tam na Ochocie gdzie graliśmy dwa sparingi) na godzinę 21.00. Koszt wynajęcia sali to 100 złotych także weźcie ze sobą jakąś kasę to zrobimy zbitę. 90% drużyny zapowiedziało swoje przybycie i będzie okazja do potrenowania jakichś akcji, czy zagrywek- tym bardziej, że sala jest pusta- tylko dla nas. Salę mamy zarezerwowaną od 21 do 22. Spotykamy się na miejscu albo dla zainteresowanych - 20.00 na peronie metra CENTRUM. Prosiłbym ażeby osoby zainteresowanie spotkaniem w centrum, a nie od razu na hali (np. jeśli nie wiesz jak tam dojechać?) zgłosiły to do mnie, żebym wiedział na kogo czekać :-)

Jeszcze dwa słowa nt. następnego meczu (bo przecież musimy patrzeć przed siebie!). Gramy w niedzielę o 12.45 (tak jak ostatnio). Z racji tego, że drużyna Kuby gra dopiero o 14 to będziemy grali przy asyście trenera. Myślę, że bardzo nam to pomoże i zmobilizuje do jeszcze lepszej gry! Gramy z drużyną CETIX, która gra w tej lidze od stu lat, ale nigdy nie grała w wyższej fazie rozgrywkowej. W każdym razie od dawna:-) Są drużyną mocno zaawansowaną wiekowo. Ich atutem jest zgranie, ale jak już powiedziałem są STARZY:-)więc i my musimy wykorzystywać swoje atuty. Ale porozmawiamy o tym wszystkim w środę! Do zobaczenia!

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.

Offline

 

#19 2008-10-20 20:42:43

rege

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-20
Posty: 1
Punktów :   

Re: OGÓLNE

Nie będziemy drużyna dopóki nie napijemy się wódki i nie rozpieprzymy CETIXÓW! taka moja opininia... zapraszam w piątek do klubu 55!

Offline

 

#20 2008-10-20 21:29:20

Gajos

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-20
Posty: 6
Punktów :   

Re: OGÓLNE

Witam koledzy.
To ja wasz old-boy. Nie ma co sie załamywać meczem otwarcia. Jak na jeden sparing który żeśmy zagrali razem na 3 tyg. przed meczem razem i tak nie było źle. Co do obserwacji, to sory za mój występ-nie jestem jeszcze w formie . Długo nie grałem ale mam zamiar wziąć się ostro do roboty.
Co do samego meczu, mieliśmy trochę kiepski początek, ale to zrozumiałe. Trochę mało zasłon było, ale to wszytko mam nadzieje ustawimy sobie na treningu w środę.  Widzę że, chęci są wiec mam nadzieje, że powalczymy i łatwo skóry Cetixom nie sprzedamy.

Co do wódeczki to jestem za

Ostatnio edytowany przez Gajos (2008-10-20 21:29:49)

Offline

 

#21 2008-10-20 23:27:06

bibus28

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-19
Posty: 8
Punktów :   

Re: OGÓLNE

witam witam!!!
mam nadzieje, ze uda mi sie byc na niedzielnym meczu. bedzie okazja do tego by wyrównac bilans zwycięstw do przegranych. nie widziałęm Waszego pierwszego meczu, ani statystyk meczowych, więc nie moge nic na ten temat powiedziec. nie ma sie co załamywać. to był pierwszy mecz Tribulsów i trzeba było zapłacić tzw, frycowe. co do środy to jeszcze nic nie wiem, a do wódeczki to też nie wiem ale popieram jedno i drugie- trening to jedno, zgranie to drugie. pozdrawiam

Offline

 

#22 2008-10-21 12:23:52

wcjr271

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-09-26
Posty: 12
Punktów :   

Re: OGÓLNE

Witam Witam! Postaram sie stawic w srode aczkolwiek nie obiecuje... Co do meczu to nie ma co gadac kto jak gral bo to jest zbedne... wedlug mnie trzeba jak najczesciej sie umawiac i cwiczyc cwiczyc i cwiczyc. nasza druzyna jest mocna ale nie jest zgrana. druga rzecz ze wszystkie punkty byly z indywidualnych akcja a nie ze spokojnego rozgrania pilki... ale nie ma co biadolic tylko ustawic sie i przetrenowac troche wariantow. Big up

Offline

 

#23 2008-10-21 21:05:30

Piotrek_Basket

Administrator

Zarejestrowany: 2008-04-19
Posty: 20
Punktów :   

Re: OGÓLNE

UWAGA UWAGA ! ZMIENIONY TERMIN SALI   -----> PIĄTEK G. 21.00-22.00 UL. SKARŻYŃSKIEGO 6. WIDZIMY SIĘ JUŻ NA MIEJSCU! przybycie zapowiedzieli : Ja, Gajos, Rombek, Karol, Jacek, Lokacz (?), Kuba (?). Nie mogę się dodzwonić do Regego, Radka nie będzie, bo wyjeżdża. Wezmę ze sobą jeszcze dwóch kumpli żeby móc zrobić dwie piątki.

Offline

 

#24 2008-10-25 12:53:27

wcjr271

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-09-26
Posty: 12
Punktów :   

Re: OGÓLNE

moze mi ktos powiedziec ocb na tablicy wynikow tzn WALKOWER ? http://www.wnba.pl//index.php?option=co … &Itemid=32 chodzi mi o nasz mecz z esg

Offline

 

#25 2008-10-26 22:48:52

Piotrek_Basket

Administrator

Zarejestrowany: 2008-04-19
Posty: 20
Punktów :   

Re: OGÓLNE

Ano z racji tego, że w pewnym momencie przestał działać system komputerowy i gość liczył wynik na kartce. więc dla systemu ten mecz sie nie odbyl..jak pewnie zauwazyliscie nie tylko my mamy podobna sytuacje. ale luz niewazne co bylo tydzien temu, wazne ze teraz do przodu:))

Offline

 

#26 2008-11-04 00:20:57

wcjr271

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-09-26
Posty: 12
Punktów :   

Re: OGÓLNE

witam witam wiadomo moze jak o ktorej godzine ma odbyc sie nasz kolejny mecz? bo kiedy to wiem ale jestem ciekawy o ktorej

Offline

 

#27 2008-11-04 20:21:47

Piotrek_Basket

Administrator

Zarejestrowany: 2008-04-19
Posty: 20
Punktów :   

Re: OGÓLNE

Witam TRIBULSÓW! Panowie bardzo ważna informacja. Jest okazja do kontynuowania zwycięskiej passy! Już w SOBOTĘ o godzinie 15.15 gramy swój trzeci mecz w lidze. Naszym przeciwnikiem będzie czerwona latarnia ligi - zespół ORACLE. Gramy na boisku A, czyli pierwszym od lewej po wejściu na salę. Proponuję zbiórkę na sali o godzinie 14.40. Do zobaczenia!


ACHA! No i hala w piątek o 21 :-)

Offline

 

#28 2008-11-05 01:44:10

wcjr271

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-09-26
Posty: 12
Punktów :   

Re: OGÓLNE

Rombas się melduje i zgłasza gotowośc do nawiąznania walki! w piatek raczej tez bede ale dam jeszcze znac!









panowie przepraszam za moja nieobecnosc podczas sobotniego meczu ale z powod niezaleznych ode mnie musialem isc w piatek na noc do pracy i niestety nie dalem rady wstac . przepraszam panowie!

Ostatnio edytowany przez wcjr271 (2008-11-11 00:48:47)

Offline

 

#29 2008-11-14 10:42:39

Gajos

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-20
Posty: 6
Punktów :   

Re: OGÓLNE

Widzę, że morale siadło po ostatnim meczu Głowa do góry Panowie - wyciągnijmy z tego wnioski.
Musimy Panowie coś poustawiać, przede wszystkim kto gra w 1 i 2 piątce, i na której pozycji.
Następna rzecz to domyślna zagrywka - ja mam w głowie (jeszcze mi zostało) jedną prostą zagrywkę (chyba nawet prostszą od "Ósemki") która robi spore zamieszanie a daje możliwość środkowemu lub skrzydłowemu na łatwe punktowanie, oczywiście nie chcę tutaj nic na rzucać może ktoś ma w głowie coś lepszego. Żeby to ustawić musimy się zmówić wszyscy na treningu i to przećwiczyć. Poprostu grając dalej "radosną koszykówkę" będziemy dostawać baty od każdego, nawet słabszego - a poukładanego - zespołu. Suma sumarum brak nam trenera który by nas poprowadził... Napiszcie co o tym sądzicie.

Offline

 

#30 2008-11-14 17:25:08

wcjr271

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-09-26
Posty: 12
Punktów :   

Re: OGÓLNE

No wedlug mnie masz racje Gajosie! Trzeba koniecznie ogarnac hale ale nie tak ze przez godzine gramy tylko robic jakis trening i to nie tylko taktyczny:) bedzie git!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ave-satan.pun.pl www.spol.pun.pl www.superjunior.pun.pl www.bringyourownbeer.pun.pl www.equusvs.pun.pl