Nazwa forum

Opis forum


#1 2008-04-19 21:18:46

Piotrek_Basket

Administrator

Zarejestrowany: 2008-04-19
Posty: 20
Punktów :   

OGÓLNE

Tu rozmawiamy o ogólnych sprawach dotyczących naszej drużyny.

Offline

 

#2 2008-04-20 22:44:36

bibus28

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-19
Posty: 8
Punktów :   

Re: OGÓLNE

witam wszystkich serdecznie. jak wiecie, mamy z Piotrkiem poważny plan. mianowicie chcemy utworzyc silną drużyne, naprawde silną i ambitną, do WNBA. na początek chciałem poddać dyskusji nazwe druzżyny. jak Wam sie to podoba- TRIBULSI, a moze TRIBULLS? co o tym sądzicie? moze macie jakies swoje propozycje? pozdrawiam. kuba

Offline

 

#3 2008-04-21 14:44:35

aircraftlow

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-19
Posty: 4
Punktów :   

Re: OGÓLNE

mi się osobiście jak najbardziej podoba. Jestem za TRIBULLS

Offline

 

#4 2008-04-21 22:07:24

Piotrek_Basket

Administrator

Zarejestrowany: 2008-04-19
Posty: 20
Punktów :   

Re: OGÓLNE

Jaka jest geneza tej nazwy długo by mówić, ale jest stanowczo OK!
PS już cztery osoby na forum.... i słyszałem, że nowe osobistości zgłaszają chęć gry w Tribullsach.

Offline

 

#5 2008-04-21 23:43:56

bibus28

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-19
Posty: 8
Punktów :   

Re: OGÓLNE

bardzo dobrze. przybywajcie!!! tylko wspólnie możemy coś osiagnąc. im wiecej NAS bedzie tym lepiej. pozdrawiam

Offline

 

#6 2008-05-06 22:15:09

Piotrek_Basket

Administrator

Zarejestrowany: 2008-04-19
Posty: 20
Punktów :   

Re: OGÓLNE

Witam moich wspaniałych TRIBULSÓW!

Mam do poruszenia trzy kwestie )

Napisałem e-mail do właściciela sklepu KICKZ nt. strojów. Wiem na przykładzie drużyny HOOP HEROES, że stroje tej firmy wyglądają genialnie. Teraz tylko muszę poczekać na odpowiedź ile będą nas kosztować. I tu pojawia się druga kwestia. SZUKAMY SPONSORA! Jeśli macie jakieś znajomości w firmach, które byłyby zainteresowane.. ;-) nie ok na poważnie. Postaram się w przyszłym tygodniu napisać w miarę profesjonalną charakterystykę drużyny, w skrócie to, co możemy zaoferować takiej firmie. Czyli zaczynamy poszukiwania :_0 Bo jednak opłat troszkę będzie.. wynajęcie sali, stroje, opłacenie ligi. Sponsor bardzo by pomógł.
I ostatnia kwestia. Proponuję w czerwcu kiedy maturzyści będą po maturkach małe KONSULTACJE w nieco okrojonym składzie (Nasz ziomek, który zagra z Nami w drużynie do lipca jest w wojsku;)). Będzie to luźna rozmowa o planach drużyny, może jakaś gierka, spotkanie zapoznawcze przy szklance soku.

To tyle ode mnie! jakieś refleksje? :-)

Offline

 

#7 2008-05-06 22:25:46

radosny

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-21
Posty: 1
Punktów :   

Re: OGÓLNE

a nie mozna kupic jakich bialych t-shirtow na stadionie? chyba jeszcze cos tam sprzedaja hahah
maturzysci sa po maturkach owszem, ale za to studenci (ja) maja sesje, wiec nie wiem czy sie wpasuje w termin.

Offline

 

#8 2008-05-06 22:39:25

aircraftlow

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-19
Posty: 4
Punktów :   

Re: OGÓLNE

ja sie na to wszystko pisze:D. procz gierki na spotkaniu nie będę jeszcze w pełni sił, lepiej nie ryzykować zeby potem było komu grać:PP

Offline

 

#9 2008-05-06 22:41:21

bibus28

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-19
Posty: 8
Punktów :   

Re: OGÓLNE

a ja powiem tak- na początek zrobiłbym stroje takie "ze stadionu". dlaczego? a dlatego, ze nie wiadomo czy nasz team "ruszy" na dobre czy też nie. szkoda kasy na takie szaleństwa. jeżeli juz zagramy jeden sezon i bedziemy mieli sukcesy oraz chęć na dalsze, to wtedy mozna zainwestowac w stroje. na razie ważne jest żeby miec ten sam kolor stroju i numer, a kase przeznaczyc np .na opłcenie ligi.

Offline

 

#10 2008-05-06 22:50:26

Piotrek_Basket

Administrator

Zarejestrowany: 2008-04-19
Posty: 20
Punktów :   

Re: OGÓLNE

Michał masz racje jak już mówiłem ZDRÓWKO NAJWAŻNIEJSZE :-) w takim razie na konsultacjach będzie okazja sobie pogawędzić. I mimo wszystko Radek i Kuba mają trochę racji z tymi strojami, ale wszystko jest do przedyskutowania. Z resztą nie dostałem jeszcze żadnej odpowiedzi także dyskutować możemy jak coś będziemy wiedzieli.


A co do spotkania! Myślę, że to istotna kwestia i powinniśmy znaleźć jakieś dwie godzinki na początku czerwca na małe spotkanie. Przecież nie wyjeżdżamy na 2tygodniowe zgrupowanie w góry.. )

Dajmy chłopakom napisać maturę i po rozmowach z chłopakami ustalę termin spotkania!! Holla!







EDIT



Witam. Myślę, że już jest taki czas, że powinniśmy się spotkać porzucać i pogadać o celach drużyny. Takie pierwsze konsultacje. Proponuję w takim razie termin. 7.VI - sobota! Jeśli komuś nie pasuje czekam na propozycje. Ważne, żeby wszystkim pasowało :-)

Offline

 

#11 2008-06-02 20:01:43

aircraftlow

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-19
Posty: 4
Punktów :   

Re: OGÓLNE

witam
sobota to tak nie bardzo mi pasuje. W stolicy pojawie sie w czwartek i będę tak do godziny 21

Offline

 

#12 2008-06-02 21:28:22

bibus28

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-19
Posty: 8
Punktów :   

Re: OGÓLNE

sobota to dla nmie kiepski termin ale np. czwartek byłby ok. pozdrawiam

Offline

 

#13 2008-06-10 23:24:52

aircraftlow

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-19
Posty: 4
Punktów :   

Re: OGÓLNE

wiadomo juz cos kiedy konkretnie jest jakies spotkanie czy tez nie dojdzie do skutku??

Offline

 

#14 2008-09-24 21:45:20

Piotrek_Basket

Administrator

Zarejestrowany: 2008-04-19
Posty: 20
Punktów :   

Re: OGÓLNE

UWAGA UWAGA! Po wielu miesiącach prób wreszcie udało nam się zebrać skład i ZGŁOSIĆ DRUŻYNĘ do ligi WNBA! Zgłoszenie wysłałem dziś i zostało ono przyjęte! Również wszyscy wpłacili pieniądze na ligę (po 170zł). Po opłaceniu ligi i koszulek, które zakupiliśmy dziś z Jackiem, zostało 200zł. Także jak łatwo policzyć do zwrotu jest po 20 zł na osobę. Koszulki z numerem przekażę każdemu osobiście. Także możemy być z siebie dumny, kawał dobrej roboty formalnej teraz nic tylko grać i wygrywać! Pierwszy mecz 11 lub 12 października. Pozdrawiam. Aha i na koniec pełny skład drużyny:
TRIBULSI:
PIOTR WESOŁOWICZ (K)
JACEK KARAŚKIEWICZ
RADOSŁAW SŁUPECKI
MICHAŁ GAJEWSKI
ŁUKASZ GÓRCZYŃSKI
TOMASZ REGINI
MICHAŁ ROMBEK
KAROL PRAGA
KRZYSZTOF SOSNOWSKI
MACIEJ SKRZYNIARZ
TRENER: JAKUB GRZESZKIEWICZ

Offline

 

#15 2008-09-25 15:57:56

bibus28

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-19
Posty: 8
Punktów :   

Re: OGÓLNE

gratulacje i wielkie podziękowania dla Piotrusia!
teraz trzeba szybciutko poszukac sali do treningów bo pierwsze mecze sezonu juz za dwa tygodnie. patrząc na poczynania drugoligowców, wydaje sie byc prostą sprawą szybko awansować do pierwszej ligi czego życzę z całęgo serca. do boju chłopy!!!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ave-satan.pun.pl www.bringyourownbeer.pun.pl www.superjunior.pun.pl www.equusvs.pun.pl www.spol.pun.pl