Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#31 2008-11-29 12:54:58

Piotrek_Basket

Administrator

Zarejestrowany: 2008-04-19
Posty: 20
Punktów :   

Re: OGÓLNE

Witam panowie. Piszę, żeby poruszyć pewną bardzo ważną sprawę. Naszła mnie taka refleksja po ostatnim treningu, na którym obecnych było pięć (!) osób z drużyny. Na szczęście fajnie, że przyjechali koledzy Michała Rombka i zgodzili się zagrać z nami mały sparing.
Nie może tak być, że na salę przychodzi połowa drużyny. Termin ustalaliśmy wcześniej wspólnie i nie wierzę, że nie można wygospodarować godziny na trening. Oczywiście każdy ma swoje sprawy, czasem mnie również jest cięzko, ale jakoże podjąłem się gry w drużynie to do czegoś mnie to zobowiązuje. Nie ma się potem czemu dziwić, że mamy słabe wyniki i nie potrafimy stworzyć jednej udanej akcji w ataku, a wszytsko jest dziełem przypadku. Następna sprawa to kwestia finansowa. Może lepiej byłoby zapłacić z gory za miesiąc sali tak, aby każdy uiścił swoją wpłatę. Bo jeśl na tę jedną odzinę zobowiązani są przyjsć wszysc członkowie teamu, ale "w ostatniej chwili" wpada na trening 6 osób to one muszą ponieść koszty wynajmu sali.
Tak wiec prosibym o przemyślenie pewnych spraw przez niektórych członków drużyny nad sensen tego wszystkiego. I z góry mówię, że argument o godzinie sali jest niezasadny bo po 1- ustaliliśmy go wcześniej razem i wtedy był czas na dyskusje i po 2 jeśli komuś naprawde nie pasuje termin to proponuje, żeby zaczał szukać sali w innym terminie i informował nas na bieżąco o swoich poszukiwaniach.
Podjałem się organizacji tego wszytskiego, bo myślałem, że jest pare osób takich jak ja, które chętnie amatorsko porywalizują w lidze, które chciałyby raz czy dwa razy w tygodniu wliczjąc mecz spotkać się i pograć w kosza, zrelaksować się. Wszytskie formalności wzialem na siebie, ale jesli to ma mieć jakiś sens to fajnie by było, jakby ktoś to uszanował i podchodził w miare poważnie do tego, by przyjsc na mecz i czasem wpasc na trening. Nie mam konkretnie do nikogo pretensji, nei ma sensu się tłumaczyć ze swoich nieobecności ( bo wiem, że niektórzy naprawdę nie mogli w ten iatek wpasc ) tylko przemyslec to i owo. pozdrawiam

Offline

 

#32 2008-11-29 17:38:28

wcjr271

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-09-26
Posty: 12
Punktów :   

Re: OGÓLNE

Przyznam ze wypadalo by cos zrobic z frekwencja w piatki bo to nie ma sensu. nawet gdybysmy chcieli jakies zagrywki ustawiac to by nie mialo to sensu skoro jest polowa druzyny. co do terminu hali to jest on co najmniej do dupy bo zazwyczaj w piatki wieczorem robi sie inne rzeczy niz granie w basket ale jak mus to mus . z drugiej strony ciesze sie ze jest ta hala bo powoli wracam do formy ( bardzo powoli)  a z perspektywy druzyny to dzieki tej hali juz nauczylem sie grac z paroma osobami ale z niektorymi gralem raz albo tylko na meczach co jest bezsensu bo jednak druzyna musi byc jednoscia co za tym idzie zawodnicy musza umiec miedzy soba grac a zgywanie sie na meczach jest najgorszym rozwiazanie co wiem bo mialem taka sytuacje na WOMach gdzie po 4 meczu dopiero gralismy jak druzyna

Ostatnio edytowany przez wcjr271 (2008-11-29 17:41:06)

Offline

 

#33 2008-11-30 14:03:06

bibus28

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-19
Posty: 8
Punktów :   

Re: OGÓLNE

Witam serdecznie
dobrze, ze Piotrus poruszył temat... w zupełności Go popieram. każdy na Jego miejscu miałby żal i pretensje do reszty drużyny(oczywiście z wyjątkami) o to że olewają treningi i mecze. w końcu to Piotrus założył tą drużynę i dołożył wszelkich starań do tego by rozpoczęła ona start w lidze...należy sie szacunek.
trzeba postawic sprawe jasno- komu zależy a komu nie? na dzien dzisiejszy większości raczej nie zależy(a widac to po wynikach) a moze sie mylę. niech każdy sie zdeklaruje co do dalszych zamiarów względem całej drużyny bo szkoda czasu i ambicji tych którym naprawde zależy. chodzi tu zarówno o obecność na treningach jak i na meczach. jeżeli nie osiągnie sie jakiegoś kompromisu w tej kwestii to proponuje dac sobie spokój z całym tym graniem.
pozdrawiam serdecznie

Offline

 

#34 2008-12-03 18:15:45

wcjr271

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-09-26
Posty: 12
Punktów :   

Re: OGÓLNE

Witam witam:) czy na piatek mam kolowac ludzi? moge okolo 5 miec

Offline

 

#35 2008-12-04 22:24:00

Gajos

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-20
Posty: 6
Punktów :   

Re: OGÓLNE

No ja jak już coś zacząłem, to raczej się nie poddaje. Ja chce grać. Niestety dopadło mnie gówno jakieś - mam lekkie zapalenie ścięgien achillesa, ale na hale w piątek przyjdę. Niestety na mecz w sobotę nie dam rady przyjść, mam robotę ....  chyba że uda mi się załatwić zastępstwo...

Offline

 

#36 2008-12-07 20:31:10

bibus28

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-19
Posty: 8
Punktów :   

Re: OGÓLNE

witam po przegranym meczu!
hmm...no cóż, wielka szkoda, bo choc rywal dobry(jak na 2 lige), mozna było wygrac. widac, ze mamy olbrzymi potencjał i nie brakuje nam ducha walki ale bez wspólnych gier na treningach nic wiecej nie ugramy. trzeba sie troche poswięcić i pojawić sie "od czasu do czasu" na sali w piątek. porzucamy, pogadamy, zrobimy jakąś jedną lub dwie zagrywki i od razu będzie lepiej. jeżeli zależy Wam na dalszej grze to potrzebna jest Wasza obecność na treningach jak i na meczach. mozemy chyba jeszcze powalczyc w tym sezonie o awans do 1 ligi więc DO BOJU POLSKO!!!!
pozdrawiam serdecznie

Offline

 

#37 2008-12-07 23:04:21

Piotrek_Basket

Administrator

Zarejestrowany: 2008-04-19
Posty: 20
Punktów :   

Re: OGÓLNE

Nie wypada mi nic innego jak zgodzić się z Kubą, któemu przy okazji należą się podziękowania za pomoc.!!. Powiem tak, naprawdę nie wyglądało to źle może trochę dopadło nas zmęczenie w IV kwarcie....ale to nieważne! Przed nami ostatni mecz przed play-offami z wyraźnie najsłabszą drużyną w grupie- naszym przeciwnikiem będzie H5N1 Team. Mecz prawdopodobnie za dwa tygodnie, więc czekają nas dwa treningi. Zapraszam więc całą druzynę w najbliższy piątek na halę. pozdrawiam!

Offline

 

#38 2008-12-08 16:59:22

Gajos

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-20
Posty: 6
Punktów :   

Re: OGÓLNE

Widziałem statystyki - no było blisko... Szkoda, że nie mogłem zagrać.
Do zobaczenia na sali w piątek.

Offline

 

#39 2008-12-10 00:25:14

wcjr271

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-09-26
Posty: 12
Punktów :   

Re: OGÓLNE

jak dla to nie ma co gadac czy bylo dobrze czy zle tylko trza spiac dupy i wygrac cos oprocz jednego meczu! trza na hale wpadac! trza przychodzic na mecze!
PS.
ile wogole mamy jeszcze meczy? mozemy dalej przejsc?

Offline

 

#40 2008-12-10 10:49:50

Piotrek_Basket

Administrator

Zarejestrowany: 2008-04-19
Posty: 20
Punktów :   

Re: OGÓLNE

Do końca sezonu zasadniczego został jeden mecz z H5N1. Dzięki zwycięstwu nad Cetixami mamy awans do play-offów w kieszeni :-). Nie zmienia to faktu, że najlepiej jakbyśmy ostatni mecz w grupie wygrali! Mecz w przyszły weekend, a w ten piątek sala z (podobno) wysoką frekwencją.

Offline

 

#41 2008-12-18 11:37:38

wcjr271

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-09-26
Posty: 12
Punktów :   

Re: OGÓLNE

To co panowie... Rozpierdalamy w niedziele i jest gitara:D i lecimy dalej!












NO PANOWIE WYGRALISMY MECZ GRAMY DALEJ! A PRZY OKAZJI ZYCZE WAM KOZACKICH SWIAT I PIJACKIEGO SYLWESTRA!

Ostatnio edytowany przez wcjr271 (2008-12-22 01:19:18)

Offline

 

#42 2009-01-25 11:16:58

Gajos

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-20
Posty: 6
Punktów :   

Re: OGÓLNE

Czołem załoga.
Pisze na świeżo po naszym ostatnim meczu. No niestety odpadliśmy....
Na mecz przyszły tylko cztery osoby... ja, Łukasz, Jacek i Radek (nie pije tutaj do nikogo - trudno się mówi). Wiadomo, że nie które osoby były chore itp... pytanie tylko czy wszystkie ?
Okazało się, że mecz możemy rozegrać więc zagraliśmy. Zagraliśmy w końcu jak drużyna - jasny cel  - wygrać spotkanie - pomimo przewagi liczebnej przeciwnika (grali chyba z 2 zawodnikami na zmianę). Takie małe Termopile. Zadziwiające jest co może zdziałać determinacja. Po pierwszej kwarcie prowadziliśmy chyba 14 punktami! Do połowy nie pamiętam ile było, chyba 7 pkt dla nas. Mecz wygraliśmy pięcioma. Chłopaki zagrali koncertowo, ja trochę mniej... (sorry panowie za zjebany dwa rzuty na pusty kosz...). Rzuty osobiste chyba na poziomie 95% z pola też nie było źle. Niestety zabrakło nam energii w czwartej kwarcie...

Trudno się mówi... to już historia. Chciałem tylko powiedzieć, że ja chce dalej grać bo widzę w tym sens, trzeba by się tylko lepiej zorganizować. Pogadam u siebie w firmie może by nam za sponsorowali sale czy coś. No nic - pozdrawiam  Was wszystkich - do zobaczenia na sali!

Offline

 

#43 2009-01-30 18:06:11

Piotrek_Basket

Administrator

Zarejestrowany: 2008-04-19
Posty: 20
Punktów :   

Re: OGÓLNE

Witam bardzo serdecznie! Po pierwsze chciałem bardzo serdecznie pogratulować chłopakom zwycięstwa! Powalczyli we czterech, szkoda, że nikt inny na mecz się nie pofatygował, bo w pięciu byłyby szanse na awans! Ja niestety na meczu nie mogłem być obecny z powodu ciężkiej grypy, której nie mogłem zlekceważyć..ale nie o tym. Rozmawiałem już z kilkoma osobami nt. przyszłego sezonu i doszliśmy do pewnych wniosków. Tak jak podejrzewaliśmy w trakcie sezonu nastąpiła "naturalna selekcja"- teraz dopiero widać komu zależy na drużynie i kto m ochotę w dobrej, koleżeńskiej atmosferze pograć w basket! I właśnie takim składem chciałbym, żebyśmy przystąpili do następnego sezonu. Lepiej bowiem zgłosić do rozgrywek 6-7 osób, które regularnie będą przychodzić na mecze, aniżeli mieć w kadrze 12 osób, które lekceważą kolegów z drużyny nie przychodząc na mecze i treningi.
Jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości prosiłbym, żeby napisał o tym teraz. Do przyszłego sezonu jest trochę czasu, ale warto o tym pogadać.  Myślę, że póki co hali nie będzie, jak się zacznie robić ciepło to zaczniemy pykać co jakiś czas outdoor. Co do celów na przyszły sezon? Myślę, że po prostu (chciałbym też poznać wasze zdanie) spotkać się w weekend zagrać dobry mecz, bez napinki w dobrej atmosferze. wtedy może przyjdą lepsze wyniki?) pozdrawiam

Offline

 

#44 2009-01-30 18:57:50

wcjr271

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-09-26
Posty: 12
Punktów :   

Re: OGÓLNE

Witam ! Generalnie chciałem przeprosić za moja nieobecność na meczu ale po prostu nie dałem rady wstać o 6 rano żeby tam dojechać. wiem ze to żadna wymówka czy powód na ale czasami bywa i tak. Co do kolejnego sezonu to ja niestety odpadam, mam zamiar zmienić ligę. Głównie ze względów na dojazd ponieważ moje nie obecności na meczach (a było ich chyba 3) były głownie spowodowane tak długo trwającym dojazdem tzn po prostu jestem leniwy i czasami nie jestem w stanie się zmusić do pobudki nawet o 12 w weekend. Drugim powodem jest także to ze nie mogę odnaleźć z Wami wspólnego rytmu podczas gry. Aczkolwiek to drugie z czasem zapewne by samo się poprawiło. Tak wiec panowie mnie nie będzie w przyszłym sezonie. Zycze powodzenia i sukcesów! i mam nadzieje ze czasem jakoś tak czy inaczej pogramy:D

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zip.pun.pl www.mu-online.pun.pl www.rapkultura.pun.pl www.rl-map-no-pvp.pun.pl www.thugmusic.pun.pl